(ДЛЯ ВНУТРІШНІХ ЗОВНІШНІХ РОБІТ ПІД НАКРИТТЯМ)
(ДЛЯ ЗОВНІШНІХ ТА ВНУТРІШНІХ РОБІТ)
Вогнебіозахисний склад "ВОГНЕБІОЩИТ" - водорозчинний, 4-х компонентний, важковимивний, просочувальний склад для зовнішніх та внутрішніх робіт. "ВОГНЕБІОЩИТ" захищає деревину від біологічного руйнування (гниття, цвілі, поразки комахами-деревоточцями) і надає їй антипіренних (вогнезахисних) властивостей, при експлуатації деревини в умовах помірного вимивання. Застосовується для захисту стовпів, шпал, парканів, воріт, чорнових підлог, перекриттів, крокв, паль. Склад високоефективний для знищення дереворуйнуючих грибів і комах-деревоточців. Після обробки, в просоченій деревині утворюється подвійна захисна оболонка, в результаті захист пропитаної ділянки проявляється з часом по всій товщині.
ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Вогнебіозахисний склад "ВОГНЕБІОЩИТ" - водорозчинний, 4-х компонентний, важковимивний, просочувальний склад для зовнішніх робіт. "ВОГНЕБІОЩИТ" захищає деревину від біологічного руйнування (гниття, цвілі, поразки комахами-деревоточцями) і надає їй антипіренних (вогнезахисних) властивостей, при експлуатації деревини в умовах помірного вимивання. Застосовується для захисту стовпів, шпал, парканів, воріт, чорнових підлог, перекриттів, крокв, паль. Склад високоефективний для знищення дереворуйнуючих грибів і комах-деревоточців. Після обробки, в просоченій деревині утворюється подвійна захисна оболонка, в результаті захист пропитаної ділянки проявляється з часом по всій товщині.
ВЛАСТИВОСТІ:
- низька собівартість при високоякісноу захисті деревини.
- термін збереження вогнезахисного ефекту до 3 років.
- потужний універсальний біоцидний ефект, що забезпечує біостійкість деревини до всіх найбільш поширених мікроорганізмів, грибів і комах.
- термін збереження біозахисного ефекту до 25 років, в залежності від просочування (утримання) розчину деревиною, методу нанесення та умовами експлуатації.
- при обробці надає деревині світло-жовтий колір.
- не вимагає додаткового покриття ЛКМ.
- не перешкоджає склеюванню і фарбування.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовується для обробки дерев'яних поверхонь у важких умовах експлуатації (класи умов служби з VIII -ХIII! По ГОСТ 20022.2-80); лаги, підпідлогу, підвал, нижні вінці колод, стовпів, парканів, воріт, каркасів обшивних будинків, верхніх настилів відкритих споруд, елементів будівель і споруд, експлуатованих в умовах помірного вимивання, що періодично утворюється і стікає по поверхні конденсатом.
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня перед застосуванням препарату необхідно очистити від кори, бруду, смоли, пилу, старих лакофарбових покриттів, жирових і бітумних плям і т.д. Якщо поверхня деревини вражена деревофарбуючими грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем для деревини STRAZH SAVE WOOD-500, що дезинфікує і повертає деревині природний колір. Механічну обробку деревини необхідно виконати до просочення. Вологість деревини повинна бути не вище 35-40% Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче +10°С.
ПРОСОЧЕННЯ МЕРЗЛОЇ ДЕРЕВИНИ НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ!
ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:
Для приготування готового розчину вогнебіозахисту потрібно розвести 1 кг. сухого порошку в 10 літрах гарячої води (температура води 60-80 °С), перемішати суміш з водою до утворення однорідної рідини. У робочому розчині допускається невелика кількість осаду. Ємності та обладнання для роботи з препаратом повинні бути виготовлені з пластмаси, скла, нержавіючої сталі, алюмінію.
ВИТРАТА ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
500 г/м2 (без урахування втрат) - для досягнення II групи вогнезахисної ефективності.
300 г/м2 (без урахування втрат) - для досягнення біозахисного ефекту.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Можливі два способи обробки деревини:
1- Нанесення готового розчину на поверхню деревини за допомогою валика, пензля з синтетичним ворсом, фарбопульта в 2-4 шари (до досягнення необхідної витрати) з проміжною сушкою між нанесеними шарами не менше ніж 2 години.
2- Занурення матеріалу в робочий розчин. Час витримки в робочому розчині - 20-30 хвилин.
Для прискорення поглинання рекомендується нагріти готовий розчин до температури 60-80°С. Температура оброблюваної поверхні повинна бути не нижче +10°С. Нанесення розчину має бути рівномірним по всій оброблюваної поверхні. Фіксація розчину в деревині відбувається протягом 3-7 днів, у цей період деревину можна використовувати для будівельних робіт, але рекомендується захистити від попадання води, атмосферних опадів і контакту з грунтом. При просоченні розчином деревина на деякий період отримує коричневе забарвлення, яка згодом набуває бежевий відтінок (зеленкуватий). Згодом просочена деревина добре склеюється і фарбується
ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Виключити контакт розчину з відкритими частинами тіла і попадання їх на слизові оболонки і всередину організму. При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, респіратор, захисний одяг. При попаданні на шкіру або в очі промити великою кількістю води, при необхідності звернутися до лікаря. Роботи проводити на відкритому повітрі або в добре. провітрюваному приміщенні.
ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від +5°С до +30°С у щільно закритій оригінальній тарі. Приготовленый робочий розчин використовувати протягом 7 днів.
Сухий концентрат 24 місяців.
Готовий розчин 12 місяців.
"ВОГНЕБІОЩИТ" -вогне-вибухобеспечний